Radisson İzmir Aliağa | Ucuzabilet.com

Radisson İzmir Aliağa

star star star star star
Aliağa / Aliağa / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Konforunuz ve rahatınız için tasarlanmış her türlü detayın düşünüldüğü standart, superior, aile odaları ve süit alternatifleri ile ücretsiz yüksek hızdaki internet ve odalardaki IP TV’nin keyfine varabilirsin. Otelin, Türk ve dünya mutfaklarından seçkin örnekleri deneyimleyebileceğin ana restoranında aynı zamanda güne harika bir kahvaltı ile başlayabilir, sağlık kulübünde kendine zaman ayırarak yenilenmiş hissedebilirsin. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş teknik ve teknolojik donanıma sahip balo salonu, toplantı salonları ve kişiye özel tahsis edilmiş kübik çalışma ofisleri ile kendin ve misafirlerin için rahat ve modern çalışma ortamı sağlayabilirsin. İzmir Uluslararası Adnan Menderes Havalimanı’na rahat ve kolay ulaşımı bulunan otel, İzmir’in en önemli sanayi merkezinde ve Türkiye’nin en işlek limanlarından birine sahip Aliağa’nın en stratejik bölgesinde konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ege’nin incisi İzmir’in kalbinde konumlanan Radisson İzmir Aliağa, kusursuz ve kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Otel, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için ideal bir alternatif sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesisin Güvenli Turizm Sertifikası bulunuyor. Tesis aynı zamanda SGS Hijyen Protokolü'nü de uyguluyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster