Ramada By Wyndham Sakarya Hotel

star star star star star
Adapazarı / Adapazarı / Sakarya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sakarya’nın merkezinde zarif mimarisi ve zevkli dekorasyonuyla öne çıkan Ramada By Wyndham Sakarya Hotel,lüks ve konforlu bir konaklama seçeneği sunuyor. Birbirinden şık odalarında misafirlerini ağırlayan Ramada By Wyndham Sakarya Hotel, SPA merkezi, spor salonu ve kapalı havuzuyla misafirlerinin zihnen ve bedenen yorgunluklarından arınabilecekleri bir atmosfer sunuyor. SPA bölümü kadın-erkek ayrı hizmet veriyor ve 12 yaş altındaki misafirler SPA bölümüne kabul edilmiyor. Tesis geniş kapasiteli restoranı, toplantı ve seminer salonları ile de iş seyahatleri ve organizasyonları için de ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor...
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Şık tasarımı ile öne çıkan Ramada By Wyndham Sakarya, ulaşım açısından elverişli bir noktada bulunuyor. Hem iş hem turizm amaçlı konaklamalar için uygun olan tesiste toplantı salonu, fitness merkezi, hamam ve masaj hizmetleri gibi zengin olanaklar mevcut.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesis, Covid-19 pandemisine karşı Nano Virüs Kalkanı yöntemi ile detaylı bir şekilde ilaçlanmaktadır. • Otel içerisinde birçok noktada koruyucu el dezenfektanı bulunmaktadır. • Restoranda bulunan masalar arasındaki mesafe artırılmıştır. • Misafir odaları her gün düzenli olarak hijyen kurallarına uygun şekilde temizlenmekte ve havalandırılmaktadır. • Otel çalışanları Covid-19 pandemisi hakkında detaylı şekilde bilgilendirilmiştir. • Tüm personel, koruyucu ekipman (maske, eldiven) kullanmaktadır. • Misafir odalarına sadece maske, eldiven ve elbiseleri dezenfekte edilmiş temizlik personeli girmektedir. • Odalara giriş ve çıkışı en aza indirmek için odalardaki minibar ürünleri kaldırılmıştır, • Klima santrali ve havalandırma filtrelerinin ilaçlama, temizlik ve bakımları yapılmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster