Hotel Reutlingen Hof | Ucuzabilet.com

Hotel Reutlingen Hof

Kaleiçi Antalya Merkez / Antalya / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Yetişkin Oteli

Neden Bu Otel?

Tarihi dokusunu koruyarak, yaz tatilini huzurlu bir atmosferde geçirmek isteyenler için eşsiz bir seçenek sunan Kaleiçi’nde yer alan Hotel Reutlingen Hof, plaja kısa bir yürüme mesafesinde konumlanıyor. Tesiste sabahları kahvaltı servisi bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tüm çarşaflar, yüksek sıcaklıkta yıkanarak dezenfekte edilir. Ortak alanlarda konukların maske takması zorunlu personelin ortak alanlarda maske takması gerekiyor. Zeminler, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde işaretlidir. Konukların ve personelin kullanması için el dezenfektanı bulunuyor. Gidiş gelişin yoğun olduğu alanlar düzenli şekilde dezenfekte edilir. Personelin düzenli olarak el yıkaması zorunludur. Personelin düzenli olarak ateşi ölçülür. Odalara yeni konuk almadan odalar en az 24 saat boş bırakılır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster