Rox Göreme

Kapadokya / Göreme / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yöre mimarisine uygun taş bir binada misafirlerini ağırlayan ve muhteşem Kapadokya coğrafyasının merkezi noktalarından Göreme’de yer alan Rox Göreme, misafirlerine unutulmaz bir tatil atmosferi sunuyor. Misafirlerin konforuna özen gösteren tesisin kaliteli hizmet anlayışı ve güler yüzlü personelleri misafirler tarafından beğeniliyor. Rox Göreme’nin peri bacaları manzarasının muhteşem bir şekilde izlenebildiği güzel bir terası bulunuyor. Misafirler terasta gün boyu manzaranın keyfini çıkarabilir. Erken saatte kalkanlar ise balonların gökyüzünde süzülüşüne şahit olmak için terasta vakit geçirebilir. Tesiste konaklayan misafirler güne güzel bir kahvaltı ile başlangıç yapabilir. Otantik bir atmosfer sunan taş ve mağara odaları ile tüm misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi vadeden Rox Göreme, Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na 38 km uzaklıkta yer alıyor. Çevreyi keşfe çıkmak isteyen misafirler tesisin araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilir. Tesis Göreme’de gezilecek yerlerin bazılarına yürüme mesafesinde bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Hayvan Dostu

Neden Bu Otel?

Kapadokya’da gezilecek yerlere yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan ve Göreme mevkiinde yer alan Rox Göreme, konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesis, muhteşem teras manzarası ve sunduğu imkanlar ile misafirlerini etkilemeyi başarıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster