Sen Hotel

Adapazarı / Serdivan / Sakarya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Lüksü ve konforu bir arada sunan Sen Otel, Sakarya Serdivan’da hizmet veriyor. Sakarya merkeze 4 km, Sakarya Otogarı’na 3 km mesafede hizmet veren tesiste, misafirlerin keyifli vakit geçirmesi için pek çok olanak sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Otele giriş ve çıkışlarda misafirlerin sağlığı için el-ayak dezenfektanı ve maske bulunmaktadır, otel içerisine girmeden önce el ve ayak dezenfeksiyonu yapıp, maske ile giriş yapılacaktır. • Bütün misafirlerin ve personellerin giriş-çıkışlarda ateşleri ölçülüp kayıt altına alınmaktadır. • Misafirlerin girişte Covid -19 formu doldurması gerekmektedir.Misafirler için form doldururken kullanacak kalemler dezenfekte edilmektedir. • Otel içerisinde uyarı afişleri, el dezenfektanları, yer işaretlemeleri ve maske atıkları için atık kutusu misafirler için uygun yerlere konumlanmıştır. • Toplu grup girişlerinde sosyal mesafe kuralları gereğince gerektiği durumlarda salonlar bekleme alanı olarak kullanılacaktır. • Otel içerisindeki genel ve el temasının yüksek olduğu alanlar (kapı kulpları, merdiven trabzanları, asansör düğmesi vb.) sık sık dezenfekte edilmektedir. • Açık büfe hizmeti verilmemektedir. Otelin restoran bölümünde tabak servis olarak hizmetimize devam edilmektedir. • Restorandaki masalar ve sandalyeler sosyal mesafe kuralı gereğince masaların arası 1,5 metre olarak, sandalye araları 60 cm olarak ayarlanmıştır. • Servis personeli, servis esnasında mesafe kurallarını korumaya ve temastan kaçınmaya özen gösterir. • Genel mahallerde sebiller ve çay kazanları gibi ortak kullanılan araçlarımız kaldırılmıştır, ihtiyaç durumunda servis personeli tarafından servis sağlanacaktır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster