Sardunya Apart

İçmeler-Marmaris Marmaris / İçmeler / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Marmaris’in İçmeler mevkiinde yer alan Sardunya Apart, doğa ile iç içe olma imkanı sunan huzurlu bir atmosfere sahip. Tüm misafirlerine ev konforunda tatil deneyimi vadeden tesisin apart dairelerinde misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar yer alıyor. Tesisin tüm apartları 1 yatak odası ve açık mutfaklı 1 salondan oluşuyor. Mutfak alanında buzdolabı, ocak, su ısıtıcısı ile çeşitli araç ve gereçler yer alıyor. Dileyen misafirler ücretli olarak kasayı da kullanabiliyor. Misafirler tesisin bahçesinde bulunan yüzme havuzunda serinleyip güneşlenerek keyifli anlar geçirebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Marmaris’in muhteşem doğasında misafirlerini ağırlayan tesis, yeşilliklerle dolu bahçesinde keyifli bir konaklama vadediyor. Tesis; Marmaris merkeze 9, İçmeler Plajı’na 600 metre uzaklıkta kalıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster