Sea Valley Bungalow

Faralya Fethiye / Kabak Vadisi / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sea Valley Bungalow, yeşillikler içerisindeki bahçesi, eşsiz deniz manzarası, yüzme havuzu, güler yüzlü personeli ve konforlu bungalov odaları ile misafirlerine huzur dolu bir tatil vadediyor. Misafirler tesisin bahçesinden büyüleyici gün batımını seyredebilir, deniz manzaralı restoranda Türk mutfağından seçkin lezzetlerin tadına bakabilir. Misafirler tesisin yer aldığı Kabak Koyu girişine kendi araçlarıyla ya da Fethiye merkezinden kalkan dolmuşlarla gelebilir. Kabak Koyu’na özel araçla girilmiyor. Kendi aracı ile gelen misafirler koy girişinde yer alan ücretli otoparka araçlarını park ederek buradaki dolmuşlar ile yollarına devam edebilir. Yürümek isteyen misafirler Likya Yolu tabelasını takip ederek tesise ulaşabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Sea Valley Bungalow, Fethiye’nin doğanın kucağında gizlenen cenneti Faralya’da bulunuyor. Kabak Koyu’nun en güzel yerlerinden birinde yer alan tesis, doğayla baş başa kalmak isteyen misafirler için ideal.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster