Sera Nature Hotel & Spa | Ucuzabilet.com

Sera Nature Hotel & Spa

star star star star
Trabzon Şehir Merkezi / Akçaabat / Trabzon  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Trabzon’da ulaşıma elverişli bir noktada yer alan Sera Nature Hotel, modern ve şık odaları ile hem iş hem tatil odaklı seyahatlerde misafirlerine konfor sağlıyor. Ücretsiz Wi-Fi hizmeti olan tesisin şirin bir bahçesi bulunuyor. Tesisin sabah kahvaltılarını açık büfe olarak sunan restoranında, diğer öğünlerde a la carte olarak Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunuluyor. Trabzon Havaalanı'na 14 km uzaklıktaki tesisin 6. katındaki teras barda ve giriş katındaki lobi barda sıcak ve soğuk içecek çeşitleri servis ediliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Yeşil ve mavinin huzurunu bir araya getiren Sera Nature Hotel, misafirlerini Trabzon’da ağırlıyor. Tesis Ayasofya Müzesi'ne 11 km ve Atatürk Köşkü'ne ise yalnızca 15 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste covid-19’a karşı resmi makamların belirlemiş olduğu tüm tedbirler uygulanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster