Şevkibey Otel | Ucuzabilet.com

Şevkibey Otel

star star star
Tosmur Alanya / Tosmur Belediyesi / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Doğa ile iç içe huzurlu bir atmosfere ve yemyeşil bir bahçeye sahip olan Şevkibey Otel, Antalya’nın sevilen tatil beldelerinden Alanya’da yer alıyor. Dim Çayı yakınında bulunan tesis plaja 50 m uzaklıkta konumlanıyor ve tesis ile plaj arasından sadece bir yol geçiyor. Alanya şehir merkezine 4 km uzaklıktaki tesis, Alanya mekanlarına da rahatlıkla ulaşılabilecek bir konuma sahip. Bungalov tipi ve standart odalar ile hizmet veren Şevkibey Otel’in bungalov odaları doğa içinde yer alıyor. Konforlu bir konaklama deneyimi vadeden tesisin toplamda 55 odası bulunuyor. Tesisin odalarında misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar bulunuyor. Misafirler tesisin geniş bahçesinde yer alan oturma alanlarında keyifli bir gün geçirebilir. Şevkibey Otel’in bahçesinde yüzme havuzu ve çocuklar için oyun alanı yer alıyor. Dinlendirici bir deneyim arayan misafirler tesiste sunulan masaj hizmetinden faydalanabilir. Ayrıca tesiste dart ve masa tenisi de oynanabiliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Antalya’nın popüler tatil beldesi Alanya’da bulunan Şevkibey Otel, plaja 50 m mesafede hizmet veriyor. Özel plajı, konforlu odaları ve sunduğu olanaklarla şehir merkezine 4 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster