Sheraton Grand Samsun Hotel

star star star star star
Samsun Şehir Merkezi / Samsun / Samsun  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Denize sıfır konumu ve özel plaj alanı ile dikkat çeken Sheraton Grand Samsun Hotel, Karadeniz manzarası ile buluşma imkanı sunuyor. Konforlu bir konaklama deneyimi vadeden tesis, hem iş hem turizm odaklı konaklamalara hitap ediyor. Şehrin iş, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın oluşu ile misafirlerine avantaj sağlayan tesisin, SPA merkezi de bulunuyor. Misafirler SPA ve bakım alanlarındaki imkanlardan yararlanarak yorgunluklarından arınabilir. Tesisin açık yüzme havuzu mevcut. Açık havuz ve plaj, 24 Haziran - 18 Eylül tarihleri arasında hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İş, alışveriş ve eğlence merkezlerine yakın mesafede konumlanan Sheraton Grand Samsun Hotel; göz kamaştıran Karadeniz manzarası ve konforlu odalarıyla misafirlerine keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesisin açık havuzu ve plajı 24 Haziran - 18 Eylül tarihleri arasında hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster