Side Alya Hotel | Ucuzabilet.com

Side Alya Hotel

Manavgat / Side / Antalya  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Side Alya Hotelde a la carte restoran ve bar bulunmaktadır.Kablosuz internet erişimi, ücretsiz otopark, özel plaj alanı, restoran, bahçe, havaalanı servisi ve 24 saat resepsiyon hizmeti tesisin sunduğu hizmetlerden yalnızca bazılarıdır. Tesis konumu nedeniyle Side Antik Kenti ve alışveriş merkezi gibi bir çok cazibe merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır. Tesisin önünden karşılıklı olarak toplu taşıma araçları geçmektedir. 21 odalı tesisin tüm odaları hijyen kurallarına uygun olarak günlük temizlenmektedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Side Alya Hotel, Side merkeze 10 dakikalık mesafede yer almaktadır.A la carte restaurantı, özel plaj alanı ve merkezi konumda yer almasıyla dikkat çekmektedir.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Covid önlemleri kapsamında tesiste haftada bir kez dezenfekte işlemi yapılmaktadır. Tesisin belirli noktalarına dezenfektanlar yerleştirilmiştir. Tesiste sosyal mesafe kurallarına göre düzenlemeyapılmıştır. Covid önlemleri hakkında bilgilendirme ve yönlendirme yazıları bulunmaktadır. Girişte misafirlerin ateş ölçümü yapılmaktadır. Maskesiz gelen misafirlere ücretsiz maske verilmektedir. El dezenfaktanı ücretsiz verilmektedir. Nevresim ve çarşaflar 60-90 derece arasında yıkanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster