Sığacık Evo Pansiyon & Restoran

Seferihisar / Sığacık / İzmir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İzmir’in sakin tatil beldelerinden Seferihisar’ın Sığacık mevkiinde yer alan Sığacık Evo Pansiyon & Restoran, 2018 senesinden beri Kaleiçi’nde hizmet veriyor. Sıcak ve samimi atmosferi ile beğenilen butik pansiyon, misafirlerine güzel bir tatil deneyimi vadediyor. Tesis, bahçesinde hizmete açtığı Evo Cafe & Restaurant ile tüm ziyaretçilerine bir lezzet şöleni yaşatmayı hedefliyor. Misafirler burada canlı müzik eşliğinde birbirinden güzel yemeklerin tadına bakabilir. Mavi ile yeşilin kucaklaştığı şirin Ege kasabalarından biri olan Sığacık, taş evleri, sokakları ve plajları ile oldukça keyifli bir tatil adresi. Sığacık çevresinde eğlence ve aktivite imkanları da oldukça çeşitli. Tesiste konaklayan misafirler Sığacık Kaleiçi’nin dar sokaklarında keyifle dolaşabilir, çiçeklerle bezeli eski evler arsında hoş fotoğraflar çekebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ege’nin mandalina bahçeleri ile bezeli şirin limanı Sığacık’ta misafirlerini ağırlayan Sığacık Evo Pansiyon & Restoran, dar sokaklarda sıralanan, çiçeklerle bezeli eski evler ile büyülü bir atmosfer sunan Kaleiçi’nde konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Misafirler tesise HES kodu sorgulamasıyla kabul ediliyor. Tesisin her zaman önem verdiği temizlik ve hijyen anlayışı ile birlikte bu süreçte odalar her temizlikte dezenfekte edilmekte ve tüm çamaşırlar çamaşırhanede yüksek sıcaklıkta yıkanıp ütülenmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster