Sivas Sultan Hotel | Ucuzabilet.com

Sivas Sultan Hotel

star star star
Sivas Şehir Merkezi /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Şehir merkezinde konumlanan Sultan Otel, ev sıcaklığındaki odaları, güler yüzlü personelleri, leziz mutfağı ve açık-kapalı otopark gibi hizmetleriyle keyifli bir tatil alternatifi sunuyor. Tesiste çift olarak gerçekleştirilecek konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranıyor. Tesisin tüm odalarında; merkezi ısıtma, Wi-Fi, uydu TV, minibar gibi olanaklar bulunuyor. Açık büfe kahvaltı servisi ile güne başlayabileceğin Sultan Otel’de gün boyu sıcak içecekler mevcut. Tesis genelindeki hizmet arasında; internet, kuru temizleme, açık ve kapalı otopark, ütü ve çamaşır servisi yer alıyor. Tesiste çift olarak gerçekleştirilecek konaklamalarda evlilik cüzdanı şartı aranıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Çift olarak yapılacak olan konaklamalar da evlilik şartı aranmaktadır.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

- Tesis, Sağlık Bakanlığı onaylı Güvenli Turizm Sertifikasına sahiptir. - Kapı girişinden itibaren hijyen paspasları, dezenfekte stantları, maske, eldiven, izolasyon odası mevcuttur. - Odalarda ozon ile dezenfeksiyon yapılmakta, havluları özel şeffaf poşetler içerisinde steril olarak sunulmaktadır. -Buklet malzemelerimiz tek kullanımlıktır. - Kahvaltı servisi, 9. Kattaki çiçekli alanda, steril ortamda, zengin çeşitlerle kişiye özel hazırlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster