Stella City Apart

Fethiye / Fethiye Merkezi / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesis, misafirlerine kendi yemeklerini hazırlayıp, çamaşırlarını yıkayabilecekleri donanıma sahip daireleriyle hizmet veriyor. Tesis alışveriş ve ulaşım olanaklarına yakın konumuyla misafirlerine avantaj sağlıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Fethiye’de hizmet veren Stella City Apart, ulaşım olanaklarına yakınlığıyla oldukça dikkat çekiyor. Tesis, misafirlerine ev konforunda unutulmaz bir tatil imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

* Misafirler çıkış yaptıktan sonra ozon dezenfeksiyon jeneratörü ile kapsamlı oda temizliği gerçekleştiriliyor. Bu şekilde yeni gelen misafirleri korumak için odanın içindeki tüm yüzeyler etkin bir şekilde temizlenebiliyor. * Kanepeler ve mobilyalar sık sık yıkanacak çıkarılabilir kılıflara sahiptir. * Havuz teraslarındaki şezlonglar sosyal mesafeye izin verecek şekilde düzenlenecektir. * El dezenfektanı ve mendil, ortak kullanım alanlarında mevcuttur. * Misafirleri kaldıkları süre boyunca korumak ve yasal düzenlemelere uymak için Turizm danışma organları ile yakın işbirliği içinde çalışılıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster