T&G Apart Hotel | Ucuzabilet.com

T&G Apart Hotel

Marmaris / Marmaris / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Rahatlığı ön planda tutan T & G Apart Hotel, sıcak ve samimi bir atmosferde misafirlerini ağırlıyor. Ev konforu sunan tesis, doğası ile tüm ziyaretçilerini etkilemeyi başaran Marmaris’te yer alıyor. Merkezi bir noktada hizmet veren tesis, Marmaris plajına yürüme mesafesinde konumlanıyor. Tesisin yakınlarında misafirlerin keyifle zaman geçirebileceği su parkları bulunuyor. T & G Apart Hotel’in bahçesinde havuz yer alıyor. Havuzun çocuklara ayrılmış bir bölümü de mevcut. Kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkan tesis, 60 apart daire ile misafirlerine hizmet veriyor. Tesisin sade şekilde dekore edilmiş dairelerinde misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik imkanlar bulunuyor. Dileyen misafirler kendi mutfaklarında yemeklerini yapabiliyor. Marmaris’in merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan T & G Apart Hotel, Marmaris’in eğlence mekanlarına ve alışveriş merkezlerine yakın oluşu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Tesiste konaklayan misafirler bilardo ve masa tenisi oyunları ile zaman geçirebiliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Marmaris’te kaliteli bir hizmet veren T & G Apart Hotel, misafirlerine ev sıcaklığında huzur dolu bir tatilin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

‐ T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığının hazırlamış olduğu genelgeler doğrultusunda kullanılan tüm alanlarda var olan önlemlere yenileri eklendi. ‐ Odalar UVL sistemiyle dezenfekte edilmektedir. ‐ Split klimalar için gerekli bakımlar yapılmıştır. ‐ Sık dokunulan yüzeyler, kapı kolu, elektrik düğmeleri vb değiştirilmiştir. ‐ Tekstil malzemeleri 72 saat bekletildikten sonra 90 derecede yıkanır. ‐ Temizlik işlemlerinde ilgili mevzuata uygun sertifikalı hijyen ürünleri kullanılmaktadır. ‐ Hijyen paspasları ve el dezenfektanları yerleştirilmiştir. ‐ Sosyal mesafe kurallarına uyulmaktadır. ‐ Odalar misafirlere teslim edilmeden önce temizlenir, dezenfekte edilir, havalandırılır ve 12 saat sonra yeni misafir kabul edilir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster