Taş Konak Boutique Hotel | Ucuzabilet.com

Taş Konak Boutique Hotel

Gelibolu / Gelibolu / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Her yaştan misafirimize; eşsiz, özgün hizmetler sunarak keyifli, rahat ve huzurlu tatiller geçirmelerini sağlamayı görev edinmiş bulunmaktayız.Taş Konak Boutique Hotel olarak siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde, ince kumlu plajı ve mavi bayraklı denizi ile öne çıkan Hamzaköy sahilinde misafirlerini ağırlayan Taş Konak Boutique Hotel, özenli hizmeti ile huzurlu bir atmosferde huzur dolu bir tatil imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

- Odalar, koruyucu ekipmanlara sahip personel ile dezenfekte malzemeleri ve sisleme yöntemi ile temizlenmektedir. - Misafirler için odalarda, kişiye özel kolonyalar bulunmaktadır. - Misafirler için ücretsiz maske, eldiven ve koruyucu ekipmanlardan yararlanabilirler. - Misafirler, tesis girişinde ve ortak kullanım alanlarında hijyen paspası ve dezenfektan stantlarından faydalanabilirler. - Misafirler, koruyucu ekipmanlar için kullanılan atık kutularına kullanımı biten koruyucu maddeleri atabilirler. - Ortak kullanım alanlarında gereken masa ve sandalye düzenlemeleri sağlanmıştır. - Personele salgın dönemi boyunca alınması gereken tedbirler için eğitim verilip, ekipmanlar sağlanmış ve düzen kontrolü sürekli takip altındadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster