Tetrapole Boutique Hotel | Ucuzabilet.com

Tetrapole Boutique Hotel

Hatay Şehir Merkezi / Antakya / Hatay  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tetrapole Boutique Hotel, Antakya’nın merkezi bir noktasında misafirlerini ağırlıyor. Tarihi Antakya sokaklarında gezinme imkanı sunan tesisin 6 odası bulunuyor. Tarihi dokulara sahip bir yapıda hizmet veren tesis, misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Antakya camilerinin en eskisi ve en büyüğü "Ulucami" , 7 dk yürüme mesafesindedir. Anadolu'nun ilk camisi olan "Habib-i Neccar Camii" , 6 dk yürüme mesafesindedir. Hıristiyanlığın ilk kilisesi olan "St. Pierre Kilisesi", 31 dk yürüme ve 8 dk araç mesafesindedir. Günümüzde halen kullanılmakta olan "Katolik Kilisesi", 6 dk yürüme mesafesindedir. Üç Semavi Dininin birleştiği "Ortodoks Piyer ve Aziz Paul Kilisesi " , 5 dk yürüme mesafesindedir. Fransızlar döneminde elçilik ve Fransız Bankası olarak kullanılmış olan "Antakya Protestan Kilisesi", 4 dk yürüme mesafesindedir. Antakya Musevi cemiyetinin kullandığı "Musevi Havra'sı", 2 dk yürüme mesafesindedir. Vakıflı Ermeni Kilisesi ve Vakıflı Ermeni Köy'ü (Samandağ), 40 dk araç mesafesindedir. Hatay’ın çağlayanlar bölgesi olan "Harbiye ve Harbiye (Daphne) Şelalesi", 20 dk araç mesafesindedir. Hatay Arkeoloji Müzesi, 40 dk yürüme ve 13 dk araç mesafesindedir. Titus Tüneli Ve Beşikli Mağara (Samandağ), 50 dk araç mesafesindedir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Tesisimiz merkezde olup, tarihi Antakya sokaklarında yer alır. Altı odalı kapasitemizle tarihi dokulara eşlik eden bir yapıdadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster