The Capital Hotel | Ucuzabilet.com

The Capital Hotel

Beşiktaş / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

The Capital Hotel modern mimari ve son teknolojiyle tasarlanmış butik bir şehir otelidir. Kendisini tamamen hizmet kalitesini arttırmaya adamış profesyonel ekibiyle misafirlerine hizmet vermektedir. Şehrin en iyi teras restoranlarındanbirine sahip olan otelimizde misafirlerimiz dünya mutfağı lezzetleri ve imza kokteyllerimizle terasın keyfini çıkarabilir. The Capital Hotel 3 farklı modern oda seçeneği sunar; 3 aile odası(35m2), 7 superior oda(32m2), 5 deluxe oda(23m2) ve 5 standard oda(20m2). Misafirler zengin oda servisi menüsünden, kuru temizleme hizmetinden faydalanabilirken ön büroda profesyonel concierge hizmetimiz 7/24 devam etmektedir. The Capital Hotel’in etrafı sanat galerileri, bar&kulüp, iş merkezleri ve popüler turist destinasyonlarıyla çevrilidir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

The Capital Hotel şehrin tam kalbinde Akaretler, Beşiktaş’ta yer almaktadır. Sadece 2 dakikalık yürüme mesafesiyle deniz kenarına ulaşıp muhteşem boğaziçinin keyfini çıkarabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

- Tesiste tüm odalar periyodik olarak dezenfekte edilmektedir. - Genel mekanlarda sosyal mesafe uyarıları bulunmaktadır. - Otel içinde maskesiz dolaşmak yasaktır, maskesi olmayanlar için ücretsiz maske verilmektedir. - Genel mekanlarda dezenfektan sunumu yapılmaktadır. - Otele giriş yapan misafirlere uzaktan ateş ölçümü yapılmaktadır. - Odalar 24 saat boş bırakılmakta ve %50 kapasite ile çalışmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster