The Losh Hotel | Ucuzabilet.com

The Losh Hotel

Yalıkavak Bodrum / Yalıkavak / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ege’nin renkli ve eğlenceli tatil beldelerinden Bodrum’da hizmet veren The Losh Hotel, tam olarak Yalıkavak mevkiinde yer alıyor ve sahile yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor. Yalıkavak Marina’ya kolayca ulaşılabilecek bir noktada hizmet veren tesis, halk plajına da yürüme mesafesinde bulunuyor. Keyifli bir tatil atmosferi sunan tesis, güler yüzlü personelleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile misafirler tarafından beğeniliyor. Modern şekilde dekore edilmiş odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunan The Losh Hotel, huzurlu bir tatilin kapılarını aralıyor. Tesisin bahçesinde yetişkinlerin ve çocukların faydalanabileceği bir yüzme havuzu yer alıyor. Dileyen misafirler yüzmek ve güneşin tadını çıkarmak için plaja da gidebilir. The Losh Hotel’de konaklayan misafirler, güne her sabah tesisin restoranında servis edilen zengin ve lezzetli kahvaltı ile başlayabilir. Tesisin kendine ait otopark alanı var. Tesiste sunulan diğer imkanlar arasında ücretsiz internet bağlantısı, kuru temizleme ve bar hizmetleri de yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Bodrum’un Yalıkavak mevkiinde yer alan The Losh Hotel, halk plajına yürüme mesafesinde konumlanıyor. Konforlu odalarında huzurlu bir tatil deneyimi vadeden tesisin, ağaçlarla çevrili bahçesinde açık havuz bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster