The S ApartSuites Hotel

Alanya Merkez / Alanya / Antalya /  Haritada Göster
- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Daire-İki Yatak Odalı, Kara veya Havuz Manzaralı
60 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Daire-Tek Yatak Odalı, Kara veya Havuz Manzaralı
45 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Studio, Kara veya Havuz Manzaralı
30 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

OTEL OLANAKLARI

Ortak TV Alanı
İnternet Bağlantısı - Kablosuz (Ücretsiz)
Klima
Masa Tenisi
Açık Havuz
Tur Danışma
Otopark (Tesis Harici)
Lobi
24 Saat Resepsiyon Ücretli
Restoran Ücretli
Havuz Bar Ücretli
Döviz Alım / Satım Ücretli
Bar Ücretli

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Güllerpınarı Mahallesi Mollaosman Cami 87 m
 İmam Dayı Cami 177 m
 Hasan Ve Memnune Alaydın Cami 247 m
 Sahire Tüzün Cami 374 m
 Develiler Cami 376 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Alanya’da eşsiz bir yaz tatili geçirmek isteyen misafirler için temiz ve sade odalarında hizmet veren The S Apart & Suites Hotel, açık havuzu, çocuk parkı ve misafirlerine kendi yemeğini hazırlama olanağı sunan mutfaklı odalarıyla dikkat çekiyor.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster