The Shahut Hotel

Hatay Şehir Merkezi / Antakya / Hatay  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Hatay’daki doğal ve tarihi güzellikleri keşfetmek için yola çıkan misafirler, tesisin zengin kahvaltısıyla güne güzel bir başlangıç yapıyor. Antakya Otogarı, Hatay Havalimanı gibi önemli ulaşım noktalarına oldukça kısa mesafede yer alan tesis, otopark ve kablosuz internet gibi birçok hizmet sunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Hatay’da tarihi üç konağın aslına uygun olarak restore edilmesi ile otel olarak hizmet vermeye başlayan The Shahut Hotel, dünyanın en eski yerleşim yerlerinden olan ve bilinen 7 medeniyetin yaşadığı Hatay'da hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Çalışanların ve misafirlerin sosyal mesafelerini korumaları için otelde bilgilendirme notları ve sinyalizasyonlar bulunmaktadır. • Tesiste alınan önlemlerin kontrolünü sağlamak üzere özel görevliler bulunmaktadır. • Otelin her bir noktası periyodik olarak dezenfekte edilmekte, hijyen kuralları en üst seviyede uygulanmaktadır. • Blok girişlerine çok sık aralıklarla el dezenfektanları yerleştirilmiştir. • Ortak kullanım alanları ve sosyal alanlar saat başı dezenfekte edilmektedir. • Açık büfe bankosu önüne, sosyal mesafeyi hatırlatacak 2 metrelik güvenlik şeridi yerleştirilmiştir. Dileyen misafirlere özel alanlarda özel kahvaltı servisi verilmektedir. • Otele girişi yapılan tüm ürünler, inceltilmiş çamaşır suyu ve/veya ilgili dezenfektanlar ile dezenfekte edilmektedir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster