Tuğhan Hotel Mardin | Ucuzabilet.com

Tuğhan Hotel Mardin

star star star
Artuklu /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Mardin’de yer alan Tuğhan Hotel, yöre mimarisine uygun bir taş binada misafirlerini ağırlıyor. Şehri kuşbakışı gören manzarası, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ve konsepti ile beğenilen tesis, tüm misafirlerine rahat bir konaklama deneyimi vadediyor. Ova ve vadi manzaralı tesis, hem iş hem turizm odaklı konaklamalar için ayrıcalıklı bir ortam vadediyor. Dekorasyonunda Osmanlı mimarisinden dokunuşlar kullanan tesis, misafirlerine lüks standartlarda hizmet vermeyi hedefliyor. Artuklu Eski Mardin'de lüksü ve konforu birlikte sunan tesis, Mardin’de gezilecek yerlere ulaşım açısından oldukça avantajlı bir konumda yer alıyor. Tarihi Ulu Camii, Şah Sultan Medresesi, Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi ve Mardin Kalesi, tesise yürüyüş mesafesinde bulunuyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 07:00 Çıkış saati 15:00

Neden Bu Otel?

Osmanlı motifleri taşıyan dekorasyonu ile dikkat çeken Tuğhan Hotel, Mardin’in geleneksel mimarisini yansıtan tarihi taş bir yapıda hizmet veriyor. Tesis, Mardin seyahatlerinde sana lüks ve konforu bir arada yaşatacak.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesiste covid -19 önlemleri eksiksiz bir biçimde uygulanmaktadır. Tesis çalışanları, 2 doz covid-19 aşı hakkından faydalanmıştır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster