Turkuaz Port Hotel | Ucuzabilet.com

Turkuaz Port Hotel

İstanbul Avrupa Yakası Büyükçekmece / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İstanbul’un iş ve fuar merkezlerine yakın konumu ile iş amaçlı seyahat eden misafirlerine avantaj sağlayan Turkuaz Port Hotel, Avrupa Yakası’nda yer alan Büyükçekmece mevkiinde hizmet veriyor. Büyükçekmece sahiline yürüme mesafesinde bulunan Turkuaz Port Hotel, hizmet kalitesi ve ilgili personelleri ile misafirler tarafından beğeniliyor. Konforlu bir konaklama deneyimi vadeden tesisin 38 odası bulunuyor ve odalarda misafirlerin ihtiyaç duyabileceği olanaklar sunuluyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 13:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İş ve turistik amaçlı konaklamalar için ideal bir noktada yer alan Turkuaz Port Hotel, TÜYAP Fuar Merkezi’ne araçla 10 dk, CNR Fuar Merkezi’ne ise araçla 20 dk mesafede yer alıyor. Tesis, misafirlerini sıcak ve samimi bir ortamda ağırlıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster