Tüyap Palas | Ucuzabilet.com

Tüyap Palas

star star star star star
İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü / İstanbul / Istanbul  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesis genelinde sunulan ücretsiz fiber optik Wi-Fi erişimi, business center hizmeti,1000 araba kapasiteli otopark ve vale hizmeti ile 24 saat oda servisi misafirlerin konforlu bir konaklama deneyimi geçirmesini sağlıyor. Misafirlere SPA alanlında bulunan; fitness, sauna, dinlenme havuzu, jakuzi, buhar banyosu ve farklı masaj uygulama teknikleri ile yorgunluklarından arınıp enerji depoluyor. Dileyen misafirler havalimanı transferi ve İstanbul Turları olanaklarından faydalanabiliyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

İstanbul’un en önemli fuarlarına ev sahipliği yapan Tüyap Fuar Merkezi’nin hemen yanına yer alan Tüyap Palas, sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle iş seyahatlerini tatile çeviriyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster