Utkubey Otel | Ucuzabilet.com

Utkubey Otel

star star
Gaziantep Şehir Merkezi / Gaziantep / Gaziantep  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Utkubey Otel şehir merkezinde olup havalimanına 11 km, şehirlerarası otobüs terminaline 5 km, dünyanın en büyük 2. hayvanat bahçesine 8 km, Zeugma Müzesi'ne 2 km uzaklıktadır.Otelimiz rahat bir ulaşım imkanına sahiptir.. Utkubey Oteli, 25 odalı ve 38 yatak kapasiteli olup, Otelin odalarında Standart Tek kişilik ve İki kişilik yataklar bulunmaktadır.Odalarda 24 saat sıcak su mevcuttur.Odalarda TV, mini bar, telefon, klima, ısıtma sistemi, Wc, banyo, güvenlik kasası, ücretsiz internet, bulunmaktadır. Banyoalrda Wc, duşa kabin, saç kurutma makinesi, makyaj aynası,buklet malzemeleri bulunmaktadır. Utku Bey Otel, konsepti gereği bünyesinde bir adet Kahvaltı Salonu bulunmaktadır. Gaziantep şehir merkezinde yer almaktadır. Utkubey Otel, Gaziantep kalesine 3 dk yürüme mesafesinde olup, Gaziantep Havaalanına 15 km, Gaziantep Otogarı’na 6 km, Gaziantep Kalesi’ne 0.5 km uzaklıktadır .
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Gaziantep şehir merkezinde hizmet veren Utkubey Otel, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster