Vela Garden Resort | Ucuzabilet.com

Vela Garden Resort

Ilıca Çeşme / Çeşme / İzmir  Haritada Göster

Tesis Olanakları

Tesis Olanakları

Olanaklar

  • Resepsiyon

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Vela Garden Resort, Ege’nin eşsiz denizini sınırsız eğlenceyle buluşturan Çeşme’de ev konforunda bir tatil için mükemmel bir seçenek sunuyor. Misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren daireleri, geniş yeşil alanları ve dev açık havuzuyla öne çıkan Vela Garden Resort, anlaşmalı plajına 1 km uzaklıkta yer alıyor.

Her biri kendisine ait banyo ve mutfağın yanı sıra fırın, ocak, çamaşır makinesi, TV, saç kurutma makinesi gibi olanaklarla donatılan tesis, geniş yeşil alanlarıyla misafirlerine yazın tadını çıkarabilecekleri bir atmosfer sunuyor.Tesis geniş açık havuzu ve havuz çevresindeki güneşlenme alanlarıyla misafirlerine yazın tadını çıkarma fırsatı sunuyor. Tesis misafirleri ayrıca tesise 1 km uzaklıktaki bulunan Ilıca Hotel'in My Beach plajını kullanabiliyor.Tesisin tüm daireleri misafirlerin kendilerine diledikleri yiyecekleri hazırlayabilecekleri donanımlı mutfaklara sahip.

Tesiste yer ala kafe ve bar da misafirlerin diledikleri zaman serinletici içeceklere de erişebiliyor. Çeşme, Ilıca mevkiinde yer alan tesis, Adnan Menderes Havalimanı’na yaklaşık 90 km mesafede hizmet veriyor.

Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 15:00 Çıkış saati 11:30

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Denizi Kademeli Derinleşen Otel
  • Denizi Kum
  • Plajı Kum
  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Yiyecek & İçecek Hizmetleri

Tesis genelinde yiyecekler ve içecek hizmeti bulunmuyor.

Ilıca Hotel'de alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretli.

Daha Fazla Göster

Plaj

Tesis 1 km mesafede bulunan Ilıca Hotel'in plajını ücretsiz olarak kullanıyor.

Daha Fazla Göster

Konum

Ilıca mevkiindeki tesis, Adnan Menderes Havalimanı'na 88 km mesafede konumlanıyor.

Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Vela Garden Resort misafirleri Ilıca Hotel'in plajından ücretsiz olarak yararlanabiliyor.
Spa merkezi kapasite nedeni ile dış girişe kapalıdır. Apart misafirleri içinde aynı durum söz konusudur.

Tesis misafirleri, Ilıca Hotel'in aquaparkından pazartesi ve perşembe günleri ücretsiz, diğer günlerde %50 ücretli faydalanabilmektedir. Aquapark sadece Pazartesi ve Perşembe günleri ücretsiz. Aquapark sabah 10.00 akşam 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aquaparka girişte 2 yaş dahil olmak üzere tüm misafirlerden yetişkin ücreti alınmaktadır.

Vela Garden Resort odalarına giriş saati, 15.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 11.30. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı. 

Aile odaları veya bazı özel odalar haricinde, diğer odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Konaklama yapılacak odanın, aile odası, süit oda (ve benzeri) gibi özel tip odalar olması halinde, konaklama yapacak misafirlerden herhangi birinin otelden erken ayrılması durumunda ücret iadesi yapılmaz.Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Didimtur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster