Villa Pietra Ayvalık

Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Villa Pietra Hotel, 1908 yılında Osmanlı Devleti döneminde Ayvalık bölgesinde sızma zeytinyağı fabrikası olarak hizmete açılmış ve bundan yaklaşık 100 yıl sonra iş insanı Mustafa Büyükçıvgın tarafından satın alınarak aslına uygun restorasyon ve güçlendirmeçalışmaları yapılmış ve mekan, yeniden yaşayan hale getirilmiştir. Villa Pietra Hotel olarak değerli misafirlerimizi panoramik deniz manzarası eşliğinde, turuncunun her tonunu barındıran renk armonisi ile akşam güneşini midilli tepelerinden batırmaya davet ediyoruz… Balıkların görsel şölenine yakından tanıklık edeceğiniz denize sıfır konumuyla otel, Ayvalık’ın tam kalbinde, Ege denizinin masmavi sularını kucaklayan tarihi Ayvalık dokusunun kıyısındadır. Tarihin her karesini yansıtan mimarisiyle geçmişibugüne taşır. Bu özel konumu sayesinde isterseniz yürüyerek Ayvalık’ın tarihi dokusuna dokunabilir, Rum evlerini ve adeta bir film platosunu andıran sokaklarını keşfederken kaybolabilir, akşam saatlerinde otelimizin iskelesinde veya seyir terasımızda dinlenirken gün batımına da eşlik edebilirsiniz. Ayvalık panoraması, tarihi dokusu ve otantik Ayvalık ortamıyla Villa Pietra Hotel, size huzuru ve kaliteyi, içerisinde yer alan butik restoranı ile de tarifsiz lezzetleri sunmayı hedeflemektedir.Ayvalık merkezde eskinin tadı, yeninin rahatlığı ile hazırlanmış odaları, denizin mutluluk veren kokusu, misafirperver çalışanları ve dünya mutfağından yemekleri ile Villa Pietra Hotel, büyülü atmosferini ve lezzetlerini sevenleriyle paylaşıyor. Manzaranınve tarihi Ayvalık dokusunun aşkla buluştuğu bu saklı cennette siz değerli misafirlerimizle buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. *Villa Pietra olarak, otel konsepti gereği 13 yaşından küçük misafirlerimizi ileride kabul edebileceğimiz bir konsept oluşturmak istiyoruz, bu süreye kadar siz değerli misafirlerimizin anlayışı için teşekkür ediyor, hep birlikte otelimizin keyfini çıkarmanız için çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster