Villa Tamara Hotel

Kaş /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Tesis bünyesinde alınan COVID19 tedbirleri aşağıda bilginize sunulmuştur. ODA VE ODA TEMİZLİĞİNE YÖNELİK ALINAN TEDBİRLER * Odalardaki ve diğer kapalı alanlardaki camlar günlük temizlik sırasında açık olacak; temizlik sonrasında en az 1 saat havalandırılacak. * Oda temizliğini yapacak kişi eldiven giyecek ve temizliği eldivenli olarak yapacak. Bir sonraki oda temizliğinden önce yeni eldiven giyecek. * Misafirin kullandığı nevresim, çarşaf, havlu ürünlerinin katlanması sırasında çırpma ve silkeleme işlemi yapılmayacak, toz ve partikül oluşumuna izin verilmeyecektir. * Tekstil ürünleri 60 ile 90 derece sıcaklıkta yıkanacaktır. * Periyodik olarak dezenfekte edilecektir. OTEL RESTORANLARINA YÖNELİK ALINAN TEDBİRLER * Masalar arası mesafe 1 metreden az olmayacak. * Menülerde bağışıklık sistemini destekleyici gıda ve içeceklere daha fazla yer verilecek * Açık büfe hizmet verilmeyecektir. Verilmesi halinde servis,otel personeli tarafından yapılacaktır. ORTAK ALANLARDA ALINAN ÖNLEMLER * Sosyal alanlarda güvenli sosyal mesafe düzenlemesi yapılacaktır.(Şezlong,bar masa ve sandalyeleri gibi) * Lobi vesosyal alanlarda dezenfektan dispanserleri bulundurulacak. * Misafir ile Temas eden Tüm PersonelMaske ve Eldiven Kullanacaktır * Sık dokunulan yüzeylerin, ortak kullanım alanlarındaki tuvalet ve lavabo temizliğine özen gösterilecek. Bu alanların temizliği için su ve deterjan ile temizlik yapıldıktan sonra sulandırılmış çamaşır suyu ve klor tablet kullanılacaktır. * Periyodik açık alan dezenfeksiyonu yapılacaktır * Periyodik kapalı alan dezenfeksiyonu yapılacaktır. Villa Tamara Hotel, Akdeniz’in eşsiz doğal güzelliklerini sunan konumu ve sunduğu zengin olanaklarla misafirlerine eğlence dolu bir tatil vadediyor. Modern olanaklarla dekore edilmiş geniş ve konforlu odalarında; minibar, telefon, kablosuz internet, banyo, duş, WC, klima, kasa ve saç kurutma makinesi gibi olanaklar bulunuyor. Denize sıfır konumda bulunan tesisin özel plajı ve iskelesi mevcut. Biri deniz suyu ile doldurulan havuzun yanı sıra bir de tatlı su kullanılan havuz bulunuyor. Sabahları leziz bir kahvaltı servisi ile güne başlayabileceğin tesiste, harika bir manzara eşliğinde dünya mutfağının seçkin tatlarıyla tatiline lezzet katabilirsin. Villa Tamara Hotel Kaş merkeze 7 km, Kaş Otogarı'na ise 6 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Balayı Oteli
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Yeşillikler içerisinde huzurlu ve samimi bir atmosfer sunan Villa Tamara Hotel, Kaş sahilinde yer alıyor. Denize sıfır konumdaki tesisin kendine özel plajı bulunuyor. Harika manzaralar sunan tesiste, açık havuz ve deniz suyu havuzu mevcut.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster