Voyage Elegante Antakya

Hatay Şehir Merkezi / Antakya / Hatay  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Cumartesi günü otelimize ait Loca Bar’da canlı müzik etkinliği düzenlenmektedir. Otelimizde konaklama yapan misafirlerimizden Canlı müzik giriş ücreti alınmamaktadır. Antakya’nın tarihi dokusunu en çok hissedebileceğin bölgelerinden birinde yer alan Voyage Elegante Antakya, misafirlerine keyifli bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Tarihi Antakya Evi izlerini ve modern çizgilerinin yarattığı ahengi otelin yapısal dokusunda gözlemleyebilirsin. Antakya Arkeoloji Müzesine ve Saint Pierre Kilisesi’ne 10 – 15 dakikalık bir mesafede bulunan otelde, konaklaman boyunca eski Antakya yaşantısının tarihi dokusuna tanıklık edebilir ve sunulan kaliteli hizmet ile ev konforunda bir tatil yapma imkanı bulabilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Medeniyetlerin buluştuğu Antakya’nın tarihini yaşayabileceğiniz zarif bir yolculuğa davetlisiniz. Muhteşem bir Akdeniz atmosferini Antakya’da misafirleriyle buluşturan Voyage Elegante, sabah kahvaltılarında Hatay yöresine özgü lezzetler sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster