Yalçın Resort Hotel

star star star star star
Fatsa / Fatsa / Ordu  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

İnsan Yaradılışı Gereği Gerekli Dinginliği ve Huzuru Ancak Doğada Bulabilir. Yalçın Hotel ve Resort Fatsa'nın İnanılmaz Bitki Örtüsüyle Size Adeta Cennetten Bir Köşe Sunuyor. Kimsenin Reddetmek İstemeyeceği Bir Özlemdir Nefes Almak; Doğanın Tam Ortasında... Şehrin Merkezinde Fatsa Şehir Merkezi 2 Km, Fatsa Otogar 2 Km, Ordu-Giresun Havaalanı 40 Km, Samsun-Çarşamba Havaalanı 70 Km... Fatsa'nın Tek 5 Yıldızlı Hotel'i Otelimiz 5 Yıldız Statüsünde Olup 10 Corner Oda, 6 Suit Oda, 1 Kral Dairesi ve 188 Standart Odası ile 7/24 Hizmet Vermektedir. Modern ve Şık Tasarımlı Odalar Tüm Odalarımızda, Kartlı Anahtar Sistemi, Zemin Halı, Kablosuz İnternet, Minibar, Lig TV, Klima, Duşakabin, Saç Kurutma Makinesi, Uydu Tv yayını, 24 Saat Oda Servisi
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Fatsa’da hizmet veren Yalçın Hotel, Erekçi Deresi kenarında konumlanıyor. Yemyeşil bahçesi, açık ve kapalı havuzu, yürüyüş parkuru, hamam ve sauna gibi olanakları ile tesis aile boyu keyifli bir Karadeniz tatili vadediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

•Tüm personele Koronavirüsü eğitimi, •Periyodik açık alan dezenfektasyonu, •Periyodik kapalı alan dezenfektasyonu, •Tekstil ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanması, •En az 24 saat boş bırakılmış odalar, •Ozon ve ULV makineleri ile dezenfektasyon, •Bağışıklık sistemini destekleyici gıda ve içecek, •Depo ve gıda güvenliği denetimi
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster