Yalıkavak Marina Boutique Hotel

star star star star star
Yalıkavak Bodrum / Yalıkavak / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Butik Otel

Neden Bu Otel?

Bodrum’un Yalıkavak mevkiinde konumlanan tesis, geniş bahçesi ve terası ile misafirlerine unutulmaz bir tatil vadediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Gelen tüm misafir, personel ve tedarikçilere zorunlu ateş ölçümü uygulaması • Resepsiyon, misafir odaları ve genel alanlar için derin temizlik ve dezenfeksiyon uygulamaları • Misafir alanları ve personel alanlarında maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu donanımlar için ayrı atık kutuları • Resepsiyon ve genel alanlarda misafirlerin kullanımı için el dezenfeksiyon ünitelerinin yerleştirilmesi • Misafirlere check-in esnasında verilmek ya da odasında bulundurmak üzere maske tedarik edilmesi • Tesiste acil durumlar için bir izolasyon odası bulunması
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster