Eskişehir Yuva Otel

Eskişehir Şehir Merkezi / Eskişehir / Eskişehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Eskişehir’de hizmet veren Yuva Butik Otel, Tarihi Odunpazarı mevkiinde yer alıyor. Tesis, Eskişehir’ in tarihini ve yaşam tarzını keşfetmek isteyen misafirler için avantajlı bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesis bünyesinde hizmet veren Butika Kafe-Restoran’da güne sağlıklı bir kahvaltı ile başlamak mümkün. Rengarenk Odunpazarı evleri, ödüllü tasarımı ve heyecan verici galerileriyle OMM Modern Müze, balmumu ve cam müzeleri, çok sayıda galeri, kafe ve restoranlar bu bölgede gezilebilecek yerler arasında bulunuyor. Hamam Yolu - İsmet İnönü Caddesi boyunca yürüyerek alışveriş merkezlerine ulaşılabilir. Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı`na gitmek isteyen misafirler, tesis yakınından geçen tramvaya binebilir. Arkeolojiye merakı olan misafirler Günübirlik Yazılıkaya Frig Vadisi Turları hakkında tesisten bilgi alabilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Eskişehir’ de şık tasarımlı, merkezi bir konak otel ve geleneksel Türk tatlarının yanında, yeni tatlara da ulaşabileceğiniz, sevimli bir kafe sizleri bekliyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster