Zeytin Dalı Butik Otel & Beach

Selimiye Marmaris / Selimiye / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

2 farklı yerleşke ile misafirlerine hizmet veren Zeytin Dalı Butik Otel & Beach, keyifli ve konforlu bir tatilin kapılarını aralıyor. Kendine ait plajı olan tesis, tüm misafirlerine huzurla yüzüp eğlenecekleri güzel bir ortam sunuyor. Tesisin ilk yerleşkesi denize sıfır konumda yer alıyor. İkinci yerleşke ise ilk yerleşkeden 120 m uzakta konumlanıyor. İlk yerleşkede 2 adet 1+1 aile odası, 1 adet standart oda ve 2 adet bungalov oda ile hizmet veriliyor. İkinci yerleşkede ise 10 adet standart oda bulunuyor. İkinci yerleşkede konaklayan misafirler, sabah kahvaltısı ve plaj hizmetleri için denize sıfır konumdaki yerleşkeye gelmelidir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Farklı dekore edilmiş odalarında konforlu bir deneyim vadeden tesisin, 2 dk yürüme mesafesinde özel plajı bulunuyor. Plajda şezlong ve şemsiye mevcut. Misafirler güne serpme köy kahvaltısı ile başlayabilir, 5 çayı servisi ile tatile keyif katabilir.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Tesisin odaları her konaklamanın sonrasında dezenfekte edilmektedir. • Tesisin odalarında ve ortak kullanım alanlarında dezenfektanlar bulunmaktadır. • Tesis personeli, pandemi kapsamında bilgilendirilmiştir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster