Zinos Hotel Karakum

star star star star
Sinop Şehir Merkezi / Sinop / Sinop  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sinop’un Karakum mevkiinde Karadeniz'in doğal güzelliklerini tamamlayan modern bir yapıda hizmet veren Zinos Hotel Karakum, doğa ile iç içe unutulmaz bir konaklama deneyimi için misafirlerini davet ediyor. Elverişli konumu ve özel plajıyla ideal bir konaklama deneyimi yaşatan otelin odalarında; LCD TV, minibar ve kablosuz internet erişimi gibi olanaklar yer alıyor. Otelin restoranında her damak zevkine uygun seçkin lezzetler hazırlanıyor. Deniz manzarasına karşı enfes tatları deneyimleme fırsatı bulabileceğin otelde, güne güzle bir kahvaltı ile keyifli bir başlangıç yapabilirsin. Otel, Sinop şehir merkezine 4 km uzaklıkta konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Denize Sıfır
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Karadeniz'in doğal güzelliklerini tamamlayan modern bir yapıda misafirlerini ağırlayan Zinos Hotel Karakum, rahatı ve konforu bir arada odalarında sıcak ve samimi bir tatilin kapılarını aralıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster