Ziyabey Konağı Cunda Adults Only +6 | Ucuzabilet.com

Ziyabey Konağı Cunda Adults Only +6

Cunda Ayvalık / Ayvalık / Balıkesir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

yaşama en büyük şahitlerden biri taşlardır Bunu düşünerek eski dönemlerden günümüze dek tarihteki tüm anıları, yaşamı harmanlayarak size sunmak istedik. Ziya Bey Konağı, kültür ve turizmin en merkezi noktalarından olan Cunda Adası’nda inşa edilmişkültür ve doğallığı günümüze adeta taşır nitelikte dekore edilmiş, 13 odalı otantik bir binaya sahip,butik oteldir. Misafirlerini, eskilere dayanan ancak günümüzün modern ihtiyaç ve zevkine göre uyarlanmış antik eşyalar ile dekore edilen odalarında ağırlar. Ayvalık tarihinden, mimarisinden uzaklaşmadan restore edilen ve 12 ay boyunca hizmet verdiğimiz butik otelimizde 4 şömineli delüx oda, 9 standart oda mevcuttur. Her ayrıntısı misafirlerine daha fazla huzur vermek için tasarlananbahçesinde,organik Cunda lezzetleri ile tadına doyulmaz kahvaltıların keyfine varabilirsiniz. Konaktan her yere yürüyerek ulaşabilirsiniz, Rum Evleri’nin arasında,masmavi bir denizin, yemyeşil bahçelerin ve romantik Cunda Sokakları’nın keyfini doyasıya
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Cunda’nın tarihi dokusunda konforlu bir tatil sunan Ziverbey Konağı, bölgenin orijinal mimarisini yansıtan tarihi bir yapıda hizmet veriyor. Plaja servis hizmeti sunan tesis, Cunda’nın şirin restoran ve barlarına yürüme mesafesinde konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster