Uşak Şehir Merkezinden Uşak Havalimanı’na Ulaşım

Uşak Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafede konumlanıyor. Bundan dolayı şehir merkezinden havalimanına rahat bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Uşak Havalimanı’na ulaşım için genel olarak Banaz - Uşak arası hizmet veren toplu taşıma araçları tercih ediliyor.

Otobüs

Şehir merkezinden hareket eden otobüsler Uşak Havalimanı önünden geçiyor. Bu şekilde otobüsle havalimanına kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor.

Taksi

Bir diğer alternatif ise taksi oluyor. Tercihinize bağlı olarak ulaşım için taksileri kullanabilir ve bu şekilde havalimanına yine çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

Uşak - Oslo Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Uşak - Oslo uçak bileti hangi gün?+

Uşak - Oslo arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Uşak - Oslo için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Uşak - Oslo için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Uşak - Oslo rotasında uçan havayolları hangileri?+

Uşak - Oslo rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Uşak - Oslo arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Uşak - Oslo arası uçakla dakika sürüyor.

Uşak - Oslo rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Uşak şehrinden Oslo şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Uşak Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Oslo Havalimanı.

Uşak - Oslo arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Uşak - Oslo arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.