Belgrad Şehir Merkezinden Nikola Tesla Havalimanı’a Ulaşım

Otobüs

Eğer çok fazla bagajınız yoksa ve ekonomik bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız, şehir merkezinden Nikola Tesla Havalimanı’na ulaşmak için otobüs alternatiflerini kullanabilirsiniz. Şehir merkezinden bir çok noktadan binebileceğiniz iki otobüs hattı mevcut. Mini Bus Line A1 ve Belgrade Line 72 numaralı otobüs hatları ile havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Biraz maliyetli olsa da Belgrad şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için taksileri tercih edebilirsiniz. Şehrin her noktasından dilediğiniz saatte taksi bulabilir ve ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama

Eğer araç kiralama alternatifini tercih edecekseniz hem şehir merkezinde hem de havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerini tercih edebilirsiniz. Araç kiralarken kendiniz de aracı kullanabileceğiniz gibi şoför de talep edebilirsiniz. Havalimanına ulaştığınızda Terminal 2 binasında bulunan araç kiralama ofislerinin olduğu alanda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Belgrad - Salzburg Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Belgrad - Salzburg uçak bileti hangi gün?+

Belgrad - Salzburg arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Belgrad - Salzburg için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Belgrad - Salzburg için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Belgrad - Salzburg rotasında uçan havayolları hangileri?+

Belgrad - Salzburg rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Belgrad - Salzburg arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Belgrad - Salzburg arası uçakla dakika sürüyor.

Belgrad - Salzburg rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Belgrad şehrinden Salzburg şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Belgrad Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Salzburg Havalimanı.

Belgrad - Salzburg arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Belgrad - Salzburg arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.