Etstur güvencesiyle uçmayan fiyatlarla cepten uçma devri başladı!

Ucuzabilet’in mobil uygulaması, hem yurt içinde hem de yurt dışında farklı hava yollarının uçak seferlerini aynı anda tek bir ekran üzerinden inceleme imkanı ile ucuz uçak bileti arayışına en kolay ve en hızlı çözümü sunuyor. Uygulama sayesinde dilediğin yerden, dilediğin uçuşu inceleyerek farklı hava yollarına ait seferleri karşılaştırabilir, biletini en uygun fiyatlarla satın alabilirsin.

Yurt içi uçuşlarda; Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlasglobal, SunExpress, AnadoluJet, Onur Air gibi Türkiye’nin güvenilir hava yolarının uçak seferlerini ve bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsin. Yurt dışı uçuşlar içinse KLM, Lufthansa, Emirates, British Airways, Qatar Airways, Alitalia başta olmak üzere, dünyanın önde gelen hava yolu firmalarının uçak seferlerini ve uçak bileti fiyatlarını tek bir ekran üzerinde görüntüleyebilirsin. En uygun fiyatlı seferi seçip kredi kartınla biletini hızlıca satın alabilirsin. Yurt içi ya da yurt dışı uçuşlarında en uygun fiyatlardan yararlanmak için gidiş-dönüş biletlerini ayrı ayrı hava yollarından satın alman da mümkün.

Ucuzabilet’in sunduğu avantajlar sadece bunlarla sınırlı değil. Bilet satın alma işlemi sırasında, kredi kartına vade farksız 9 taksite varan ödeme seçeneklerinden yararlanma şansına da sahipsin.Ucuzabilet'in Sunduğu Avantajlar

  • Farklı hava yollarının sefer ve fiyatlarını tek ekranda karşılaştırma
  • Hızlı, kolay ve güvenli satın alma
  • Farklı banka ve kredi kartlarıyla ödeme seçeneği
  • Kredi kartına vade farksız 6 aya varan taksit imkanı
  • Gidiş-dönüş biletlerini ayrı hava yollarından seçme özgürlüğü
Ucuz uçak biletleri mobil uygulamalarımızda!
5xx xxx xx xx
İletişim bilgilerinizi yalnızca uygulamanın bağlantısını göndermek için kullanacağız.