Online Bilet İptal ve İade İşlemleri:

Bilet iptal ve iade işlemlerinizi PNR no ve soyad bilgisini girerek online yapabilirsiniz.

Biletimi iptal etmek istiyorum.

Anasayfada yer alan ‘Bilet İptal’ alanına tıklayın.

Satın alma sırasında tarafınıza iletmiş olduğumuz PNR No alanına işlem yapmak istediğiniz PNR No ve Soyadınızı yazarak, ilgili biletinizi görüntüleyin.

Tarafınıza biletin iptal edilebilme seçenekleri sunulacaktır. İptal et butonu ile tarafınıza iade miktarı gösterilecektir.

İptal ettiğim biletimin parasal iadesi ne zaman yapılır?

İptal ettiğiniz ücretin iadesi tarafımızca aynı gün bankaya iletilecek olup, banka tarafından yapılacaktır.

Para iadesi gereken işlemler kredi kartınızın bulunduğu bankaya göre 3 (üç) iş günü ile 7 (yedi) iş günü arasında değişiklik gösterebilir.

Banka kartları (debit) ile yapılan işlemlerin iade süresi, ilgili bankaların iade prosedürlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Şirket faturası olarak düzenlenmiş biletlerin parasal iadeleri, fatura iade işlemleri tamamlandıktan sonra gerçekleştirilmektedir. İade faturanızı [email protected] mail adresi üzerinden muhasebe birimimize iletebilirsiniz.

Online iptal seçeneği dışında çağrı merkezinizden biletimin iptal-iade işlemini gerçekleştirebilir miyim?

Biletinizle ilgili iptal - iade işlemleri, hava yolunun belirlediği kurallar doğrultusunda yapılmaktadır. İptal-iade işlemlerinizin gerçekleştirilmesi için 444 87 87 veya 0850 737 8 737 numaralı destek hattımızdan yardım alabilirsiniz. 

Online iptaller dışında, çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirilen iade işlemlerinde; hava yolu kuralları doğrultusunda varsa iptal-iade cezası ile birlikte yurt içi biletler için 100 TL, yurt dışı biletler için 600 TL işlem bedeli kesintisi uygulanmaktadır.