İçişleri Bakanlığı'ndan yayınlanan genelge kapsamında, uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamalarından, uçuşu olan tüm yolcularımız muaf tutulacaktır. Kısıtlama süresince, uçuşa dair belge (mobil biniş kartı veya bilet ekran görüntüsü) ibraz edilerek ulaşım sağlanabilecektir. İşlemlerinizi online yapmak için tıklayınız.

İletişim

Ucuzabilet Merkez Ofisi

Merdivenköy Mh. Nur Sk. 1/8 C Blok Kadıköy - İSTANBUL
T : 0850 737 8 737
F :
0216 348 83 56
bilet@ucuzabilet.com

İletişim Formu

Sorularınız, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
1000 / 1000
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız .
GÖNDER
Bilet iptal, iade, değişiklik ve açığa alma işlemlerimizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. İşleminizi online yapmak için tıklayınız.

Ucuzabilet’in Sunduğu Avantajlar

  • Arama sırasında yüzlerce hava yolu arasından seçim yapılabileceği gibi, aynı anda tüm hava yollarının uçak seferlerini ve uçak bileti fiyatlarını tek bir ekran üzerinde görüntüleyip karşılaştırma yapmak da mümkün.
  • En ucuz uçak biletlerini bulup gidiş ve dönüş biletlerini ayrı ayrı hava yollarından satın alabilirsiniz. Ucuzabilet’ten uçak bileti nasıl alınır?
  • Uçak bileti almak için web sitesine girdiğinizde farklı hava yollarına ait çeşitli kampanyalarla karşılaşabileceğiniz gibi, kredi kartına vade farksız 9 taksite varan ödeme seçeneklerinden yararlanma şansı da yakalayabilirsiniz.
  • Ucuzabilet’in Yurt Dışı Promosyon sayfasında sürekli güncellenen promosyonlarla gitmek istediğiniz şehir için kolayca bilet bulabilir, dünyanın dört bir yanına indirimli fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.