Belgrad Şehir Merkezinden Nikola Tesla Havalimanı’a Ulaşım

Otobüs

Eğer çok fazla bagajınız yoksa ve ekonomik bir ulaşım gerçekleştirmek istiyorsanız, şehir merkezinden Nikola Tesla Havalimanı’na ulaşmak için otobüs alternatiflerini kullanabilirsiniz. Şehir merkezinden bir çok noktadan binebileceğiniz iki otobüs hattı mevcut. Mini Bus Line A1 ve Belgrade Line 72 numaralı otobüs hatları ile havalimanına gidebilirsiniz.

Taksi

Biraz maliyetli olsa da Belgrad şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için taksileri tercih edebilirsiniz. Şehrin her noktasından dilediğiniz saatte taksi bulabilir ve ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama

Eğer araç kiralama alternatifini tercih edecekseniz hem şehir merkezinde hem de havalimanında ofisi bulunan araç kiralama şirketlerini tercih edebilirsiniz. Araç kiralarken kendiniz de aracı kullanabileceğiniz gibi şoför de talep edebilirsiniz. Havalimanına ulaştığınızda Terminal 2 binasında bulunan araç kiralama ofislerinin olduğu alanda aracınızı teslim edebilirsiniz.

Belgrad - Vancouver Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Belgrad - Vancouver uçak bileti hangi gün?+

Belgrad - Vancouver arası uçmak için en ucuz gün Pazar günü.Uçak bileti fiyatlarını görmek için tıklayın.

Belgrad - Vancouver için hangi hava yolu firması en ucuz uçak biletini sunuyor?+

Pegasus, Belgrad - Vancouver için en ucuz uçak biletini sunan firma. tıklayın.

Belgrad - Vancouver rotasında uçan havayolları hangileri?+

Belgrad - Vancouver rotasında uçuşu bulunan en popüler 3 havayolu şirketi: Türk Hava Yolları, Pegasus ve AnadoluJet. Uçak bileti fiyatlarını görüntülemek için tıklayın.

Belgrad - Vancouver arası uçakla kaç saat sürüyor?+

Belgrad - Vancouver arası uçakla dakika sürüyor.

Belgrad - Vancouver rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?+

Belgrad şehrinden Vancouver şehrine uçarken şu havaalanlarından birini kullanacaksınız: Belgrad Havalimanı.Bu havalimanına ineceksiniz: Vancouver Havalimanı.

Belgrad - Vancouver arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?+

Belgrad - Vancouver arasında uçak bileti rezervasyonu yaptırırken yolculuk tarihi belli ise birkaç hafta öncesinden bilet satın almak, maddi anlamda çok büyük kazanç sağlıyor.