Altınel Ankara Hotel & Convention Center

star star star star star
Ankara Merkez Çankaya / Ankara / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ankara’da merkezi konumu ile dikkat çeken Hotel Ankara Altınel, iş, turizm ve eğlence odaklı seyahatler için ideal bir konaklama alternatifi oluşturuyor. Tandoğan metro istasyonu, Ankara Üniversitesi Kampüsü ve Gençlik Parkı gibi Ankara’nın önemli noktalarına yürüyerek ulaşılabilen noktada yer alan Hotel Ankara Altınel, iş ve tatil odaklı konaklamalar için lüks ve şık bir seçenek sunuyor.Esenboga Uluslararasi Hava limani ise arabayla 35 dakikalik uzakliktadir. Anitkabir'e otelden yürüyerek 7 dakikada ulasilabilir. Tesiste yer alan geniş restoran, donanımlı toplantı odaları ve sauna gibi imkanlar sunan SPA merkezi misafirlerin konforuna yönelik detaylar olarak öne çıkıyor. Tesisin şık odaları ve zengin sabah kahvaltısı servisi, misafirlerin huzurla dinlenip güne enerjik başlamasına yardımcı oluyor.(HAVUZ TADİLATTADIR.)
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel
  • İş Oteli
  • Şehir Oteli

Neden Bu Otel?

Ankara'nın kalbinin attığı yer, Tandoğan'da yer alan Hotel Ankara Altınel, klasik dekora sahip odalarında misafirlerine konforlu ve rahat bir tatil deneyimi sunuyor. Ayrıca tesis, iş ve turistik amaçlı seyahatler için de alternatif oluşturuyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

(HAVUZ TADİLATTADIR.)
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster