An Grand Hotel | Ucuzabilet.com

An Grand Hotel

Ankara Merkez Altındağ / Ankara / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ankara’daki merkezi konumu ile misafirlerine avantaj sağlayan An Grand Hotel, şehirdeki turistik yerlere yakın oluşu ile beğeniliyor. Geniş ve ferah odalarında rahat bir konaklama deneyimi vadeden tesis, Güvenli Turizm Sertifikası almış tesisler arasında bulunuyor. Tesis, düzenli olarak uzman ekipler tarafından ilaçlanıyor. 120 kişilik kapasiteye sahip tesis, 44 oda ile hizmet veriyor. Tesiste süit odalar, aile odaları ve iki kişilik odalar bulunuyor. Tesiste her sabah açık büfe kahvaltı servisi var. Ayrıca tesiste hamam, sauna, tuz odası, toplantı ve seminer salonu gibi imkanlar yer alıyor. Sauna ve hamam hizmetleri, tüm misafirler için ücretsiz. Dileyen misafirler tesisin kafe ve bistrosunda sunulan lezzetlerin tadına bakabilir. Tesisin 100 kişilik kapasiteye sahip restoranında, usta şefler tarafından hazırlanan yemekler servis ediliyor. Tesis, 2019 senesinde başlayan yenileme çalışmaları ile hizmet kalitesini daha da iyileştirmiş. Kurumsal ihtiyaçlar için hizmet veren geniş konferans salonu, 100 kişilik kapasiteye ve gelişmiş bir teknik altyapıya sahip. Tesiste 15 kişilik bir toplantı salonu da mevcut. Tesiste yer alan 50 kişilik çok amaçlı salonda kına, nişan e balo gibi organizasyonlar düzenlenebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Güvenli Turizm Sertifikalı Otel

Neden Bu Otel?

Ankara’da iş ve gezi amaçlı konaklamalara hitap eden An Grand Hotel, misafirlerini konfor dolu odalarında ağırlıyor. Turistlik yerlere yakın konumu ile dikkat çeken otel, Ankara’nın merkezinde hizmet veriyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

Tesis, Güvenli Turizm Sertifikası’na sahiptir ve covid-19’a karşı tüm gerekli önlemleri almaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster