Asel Hotel Didim

Altınkum / Didim / Aydın /  Haritada Göster
 Güvenli Turizm Sertifikalı Tesis 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından başlatılan Güvenli Turizm Belgelendirme Programı; tesislerin uygulamaları gereken sağlık ve hijyen kurallarının yanı sıra almaları gereken önlemleri kapsıyor.

Güvenli Turizm Belgesi’ne sahip olmak isteyen tesisler; uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak belirlenen sağlık ve hijyen kurallarının uygulanması hususunda yetkili denetim firmaları tarafından bir dizi denetime tabi tutuluyor. Denetimler düzenli aralıklarla tekrarlanarak kayıt altında tutuluyor.

- , 0 gece, 2 Yetişkin, Aramayı değiştir
* Lütfen otel, şehir, bölge seçiniz.
Gece
{{ roomCount }} Oda, {{ totalGuest }} Kişi
X

{{ room.id }}. Oda
Çıkış tarihindeki yaşı
Fiyat ve İndirimler Hakkında Bilgilendirme
indirim kapat
indirim kapat

Oda Seçenekleri

Promo Oda, Kara Manzaralı
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Deniz Manzaralı, Balkonlu
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!
Standart Oda, Kara Manzaralı, Balkonlu
25 m²
Fiyatlar için tarih girin!

Çevre ve Konum

Çevre ve Konum

 Altınkum Merkez Cami 175 m
 Sultan Hamam 236 m
 Altınkum Plajı 304 m
 Dolunay Plajı 312 m
 Didim Turizm Danışma Birimi 773 m

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Yarım Pansiyon konseptinde akşam yemeği set menü olarak tabak servisi ile ikram edilecektir. Konaklayan sayısının 20 ve üzeri olması halinde açık büfe olarak sunulacaktır. Yemek esnasında su ve premix içecekler ücretsiz olacaktır. Diğer içecekler extradır.
Daha Fazla Göster

Genel Tanıtım

Didim’in Altınkum mevkiinde yer alan Didim Asel Hotel, denize yalnızca 30 m uzaklıkta yer alıyor ve misafirler halk plajından faydalanıyor. Tesis, 86 odası ile konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesiste çocuklar ve yetişkinler için yüzme havu
Daha Fazla Göster

Covid-19 Kapsamında Alınan Tedbirler

Covid 19 sertifikası her ay düzenli olarak yenilenmektedir. 1. Tesise giriş esnasında misafirin maskeli olup olmadığı görevli personel tarafından kontrol edilir. Maskesi olmayan misafirler rahatsız edilmeden takması konusunda uyarılacaktır. 2. Yine aynı personel tarafından girişte ateş ölçümü yapılıp rezervasyon adı ve detayları kapsamında kayıt altına alınacaktır. 3. Giriş esnasında dezenfekte aparatından ellerin dezenfekte edilmesi ile işlemler başlatılacaktır. 4. Resepsiyon önünde sosyal mesafe (1,5 m) kuralına uygun olarak ayrılmış alanları kullanarak misafirin işlemine devam edilecektir. 5. Resepsiyon deski, personel ve misafir arasındaki koruyuculuğu artırabilmek adına şeffaf seperatör ile ayrılacaktır. 6. Resepsiyonda işlem sırası var ise rezervasyonlu misafirlerin, özel ayrılan sosyal mesafe kuralına uygun bekleme alanında beklemeleri sağlanacaktır. 7. Giriş işlemleri için gerekli belgeler sterilize makinesinde sterilize edildikten sonra kayıt işlemleri için resepsiyon görevlisi tarafından kullanılacaktır. 8. Odaların giriş ve çıkıştan önce dezenfekte ürünleri ile temizliği yapılmaktadır. Tesis %60 kapasite ile satışta olacağı için odalar havalandırma süresi dikkate alınarak kullanıma hazır hale gelecektir. 9. Misafirlerin ortak kullanımına açık olan bölümlerde (asansör – lobi – lavabo – havuz – restoran) bulunan dezenfekte ürününü kullanmaları konusunda yönlendirme sağlanacaktır. 10. Servis alanlarında ve tüm hizmet alanlarında tesis personeli sosyal mesafe kuralına, kişisel hijyen kurallarına uyarak ve Covid-19 salgını kapsamında kullanması zorunlu kişisel koruyucu ekipmanlar ile hizmet verecektir. (maske, eldiven, koruyucu siperlik…) 11. Restoranlarda masa düzeni Covid-19 kapsamında sosyal mesafe kurallarına uygun olarak alınacak ve misafirlerin oda numarasına göre konaklaması boyunca aynı masadan hizmet alması sağlanacak. 12. Havuz, kullanıma açık olacak; fakat kullanım alanı olarak sosyal mesafenin korunabilmesi adına her misafir aynı anda yararlandırılamayacak. Misafirlerin bu konuda anlayış göstermesi için bu bilgilendirmenin yapılması önem arz etmektedir. 13. Tesiste konaklayacak olan tüm misafirlerimiz kayıt altına alınmakta olup, Covid-19 kapsamında gerekli görüldüğü takdirde ilgili kamu kuruluşları ile bu bilgiler paylaşılabilir. Tesis, bu konuda herhangi bir yasal sorumluluk altına girmeyeceğini peşinen bildirir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster