Ataol Beach & Bungalows | Ucuzabilet.com

Ataol Beach & Bungalows

Bozcaada / Bozcaada / Çanakkale  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Sabahları organik lezzetlerle zenginleştirilen leziz bir köy kahvaltısı ile güne enerjik bir başlangıç yapabilirsin. Tesisin sade bungalovlarında; klima, TV, saç kurutma makinesi, çamaşır kurutma olanağı ve duş gibi imkanlar mevcut. Yeşilin maviyle buluştuğu bir noktada, huzurun başrolde olduğu bir tatil deneyimi için gereken pek çok olanağa sahip olan Ataol Beach & Bungalows, 24 saat resepsiyon, emanet kasa ve kablosuz internet erişimi gibi imkanlar sunuyor. Tesisin kendine ait özel plajında veya açık yüzme havuzunda suyun enerjisiyle buluşarak doyasıya eğlenebilirsin. Tesisin sunduğu olanaklar arasında, restoran ve bar da mevcut. Bozcaada Feribot İskelesi’ne 4 km uzaklıkta yer alan tesis, Çanakkale Havalimanı’na ise 62 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Bozcaada’da yer alan Ataol Beach & Bungalows, yemyeşil bahçesindeki yüzme havuzu ve özel plajı ile beğeniliyor. Doğa ile buluşma imkanı sunan ve huzurlu bir tatil atmosferine sahip olan tesisin bahçesindeki bungalovlarda konforla konaklamak mümkün.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster