Aycan Otel

Erdek /  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ev konforunda konaklama imkanı sunan Aycan Otel, Balıkesir’in sakin ve keyifli tatil beldelerinden Erdek’te yer alıyor. Sade bir şekilde dekore edilmiş odalarında rahat bir ortam sunmayı hedefleyen tesis, sıcak ve samimi atmosferi ile beğeniliyor. Aycan Otel, deniz kıyısına kısa bir yürüme mesafesinde yer alıyor. Tatilde yüzmenin ve güneşlenmenin tadını çıkarmak isteyen misafirler, tesise yakın konumda bulunan Ocaklar Halk Plajı’na gidebilir ve burada huzurlu bir gün geçirebilir. Tesisin terasında oturma alanları bulunuyor. Tesisin restoranında lezzetli yemekler servis ediliyor. Tesis Erdek Otogarı’na 2 km mesafede konumlanıyor.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Balıkesir’in huzurlu tatil beldesi Erdek’te yer alan Aycan Otel, misafirlerine doğayla baş başa kalabilecekleri keyifli bir tatil sunuyor. Denize sıfır konumda olan tesis, Erdek Otogarı’na 2 km uzaklıkta yer alıyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster