Begam Butik Otel | Ucuzabilet.com

Begam Butik Otel

Avanos Kapadokya / Avanos / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Kapadokya’nın büyüleyici doğal güzellikleri eşliğinde keyifli bir tatil sunan Begam Butik Otel, sade dekore edilmiş odalarıyla hizmet veriyor. Odalarında jakuzi bulunan tesiste; havalimanı servisi, araç kiralama, 24 saat resepsiyon, emanet kasası, kablosuz internet ve teras mevcut.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 11:00

Neden Bu Otel?

Kapadokya’nın eşsiz doğal güzelliklerine hakim manzaralı terası ve tarihi güzelliklerine kolayca ulaşılabilen konumuyla misafirlerine ulaşım avantajı sağlayan Begam Butik Otel, Avanos’ta misafirlerini ağırlıyor. Tesis, konforlu odaları ve zengin kahvaltı servisiyle eşsiz bir Kapadokya tatili vadediyor.
Daha Fazla Göster

Covid Önlemleri

• Odalar günlük olarak dezenfekte edilmektedir. • Misafirlerin talepleri doğrultusunda kaldıkları süre boyunca oda dezenfekte hizmeti verilmektedir. • Ortak alanlar günlük olarak özel kıyafetli personel tarafından dezenfekte edilmektedir. • Kahvaltılar salgın sebebi ile kahvaltı tabağında servisi edilmektedir. Servis tabakları için kapak kullanılmaktadır. Kahvaltılar hijyen kurallarına göre hazırlanmaktadır. • Otel girişinde ve belirli noktalarda el temizleme dezenfektanları bulunmaktadır. • Otele girişte misafirlere maske verilmektedir. • Tüm personele Covid-19 eğitimi verilmiştir. • Periyodik olarak açık ve kapalı alan dezenfektasyonu yapılmaktadır. • Tekstil ürünleri 90 derece sıcaklıkta yıkanmaktadır. • Odalar yeni misafire verilmeden önce en az 24 saat boş bırakılmaktadır. • Ozon ve ULV makineleri ile rutin olarak dezenfektasyon yapılmaktadır. • Depo ve gıda güvenliği sağlanmaktadır.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster