Can Grand Hotel | Ucuzabilet.com

Can Grand Hotel

star star star
Kızılay Çankaya / Çankaya / Ankara  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Ankara’nın merkezi noktalarından Kızılay’da yer alan Can Grand Hotel, tarihsel mekanlara yakınlığının yanı sıra iş ve kültürel hayatın nabzını tutan konumuyla da beğeniliyor. Tamamen yenilenen tesis, 39 adet standart oda ve 4 adet süit oda ile misafirlerine hizmet veriyor. 90 kişilik yatak kapasitesine sahip olan tesis, konforlu bir konaklama deneyimi vadediyor. Tesis bünyesinde, iş ve çeşitli sosyal etkinlikler için tasarlanmış 70 kişilik özel toplantı ve ziyafet salonları bulunuyor. Ayrıca tesiste misafirlerin keyifle zaman geçirip bir şeyler yiyebileceği Teras Restoran de hizmet veriyor. Dileyen misafirler yorgunluklarını atmak için Lobi Bar’da zaman geçirebilir. Tesiste kapsamlı ve donanımlı bir SPA alanı hizmet veriyor. Misafirler, bu alanda sunulan güzellik programlarından faydalanarak yenilenip tazelenebilir.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 12:00 Çıkış saati 12:00

Neden Bu Otel?

Ankara’nın kalbi Kızılay’da misafirlerini ağırlayan tesis, hem iş hem de gezi amaçlı seyahatlere uygun konaklama imkanı sunuyor. Tesiste, SPA hizmeti mevcut.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster