Castle Inn Cappadocia

Ürgüp Kapadokya / Nevşehir  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

150 yıllık tarihi bir Kapadokya evinde hizmet veren Castle Inn Cappadocia, benzersiz mimarisi ve bölgenin tüm güzelliğini sunan manzarası ile misafirlerine büyüleyici bir konaklama deneyimi sunuyor. Kemerli tavanlı kahvaltı salonunda sabahları keyifli bir kahvaltı ile güne başlayabilir, gün içinde nostaljik ve otantik iç mekanlarında harika vakit geçirebilirsin. Kemerli odaları ve mağara odaları ile hizmet veren tesiste misafirlerin konaklama süresinde ihtiyaç duyabileceği pek çok olanak sunuluyor. Kızıl Vadi, Gül Vadisi, Göreme, Ürgüp, Uçhisar ve Avanos’a yakın mesafesi ile öne çıkan tesiste, bölgenin tadını çıkarırken keyifli bir konaklama deneyimi yaşayabilirsin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Balayı Oteli

Neden Bu Otel?

150 yıllık bir Rum evinde hizmet veren Castle Inn Cappadocia; kale konseptli odaları, merkezi konumu, Kapadokya’nın doğal ve tarihi güzelliklerine yakın mesafesi ile misafirlerine sıra dışı bir tatil imkanı sunuyor.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster