Club Pomalin | Ucuzabilet.com

Club Pomalin

Ören Milas / Ören / Muğla  Haritada Göster

Genel Bilgiler

Genel Tanıtım

Clup Pomalin Ören'de 2008 yılı temmuz ayında hizmete girmiştir. Denize sıfır 17 standart , 5 suit ve 1 balayı suitinden oluşan otelin mimarisi Eniz Tunca, konsep tasarımı Serdar Amanlartarafından yapılmıştır. Club Pomalin opened in Ören in July 2008. The construction of the hotel is based on work by Eniz Tunca and the interior desing concepts of Serdar Amanlar. Club Pomalin is situated on the sea front and has 17 standart rooms, 5 suites and a honeymoon suite. Amacımız temamen size ait, alışkanlıklarınızla ilgili detaylardan dahi vazgeçmek zorunda hissetmeyeceğiniz bir tatil sunmak. Zamanla müdavimi olacağınız ve kendinizi bir parçası hissedeceğiniz bir kulübe üye olmak. Our aim is to povide a comprehensive service so that you can enjoy everyday home comforts. We hope that you will soon feel as if you are a part of our unique club and become a regular visitor. Ören'in derin taşra huzur içirisinde başka bir zihniyetin kıvılcımını taşır Clup Pomalin.
Daha Fazla Göster

Tesisin Giriş Çıkış Saatleri

Giriş saati 14:00 Çıkış saati 12:00

Tesisin Öne Çıkan Özellikleri

  • Denize Sıfır

Neden Bu Otel?

Denize sıfır konumu ve yeşillikler içindeki bahçesi ile beğenilen Club Pomalin, Milas’ın Ören mevkiinde yer alıyor. Modern odalarında konforlu bir konaklama deneyimi sunan tesisin bahçesinde keyifle zaman geçirilebilir.
Daha Fazla Göster

Genel Uyarılar

Konum, haritalar ve otelin genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan otel ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi otelde konaklayacak tüm kişilerin isimlerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve transferler için doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak kişinin sorumluluğundadır.

Tesislerin konsept dahilinde sunduğu hizmetler ve bazı hizmet alanlarının kullanımı, Covid-19 kapsamında çıkan genelgeler ve yasal düzenlemelere göre konaklama süresince sınırlandırılmış ya da kapatılmış olabilir. Bazı hizmetler ise kısmen veya tamamen sunulamayabilir.

Rezervasyon yapan tüm misafirler; başta tesis, Sağlık Bakanlığı, yerel kurumlar/otoriteler olmak üzere, ilgili kurumların Covid-19 ile ilgili olarak aldığı tüm tedbirlere uymak ve bu tedbirler kapsamında kendilerinden talep edilen tüm bilgileri tesise vermek zorundadır. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis ve ya Etstur sorumlu değildir.

Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla ilgili kamu kurumları tarafından alınan Covid-19 önlemleri kapsamında; tesis, tanılı - temaslı veya kendisinden talep edilen bilgileri vermeyen müşterileri kabul etmeyebilir, izolasyon odasına alabilir, tesisten çıkışını isteyebilir veya ilgili kamu kurumlarının düzenlemeleri kapsamında gerekli görülen diğer işlemleri yapabilir.
Daha Fazla Göster